• Wpisów: 11
 • Średnio co: 168 dni
 • Ostatni wpis: 4 lata temu, 20:20
 • Licznik odwiedzin: 3 463 / 2027 dni
 
vonjungingen
 
I tyle...


images (2).jpgDla dopełnienia informacji nie lubię pisać dużo i się rozpisywać, bo nie będę prowadzić tego bloga w sensie prowadzić i najlepiej gdyby nikt tu nie wchodził! Jestem zła!

Kocham Pipa i Popa, miałam oryginalne Furby (i tyle (Lubię Furby!!!)). Zacieszają mnie bajki. Przede wszystkim; Muppety, Ulica Sezamkowa, Fraglesy, Niedźwiedź w Dużym Niebieskim Domu. To tylko wyszczególnienie. Dziękuję za uwagę.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @Zuzanna von Jungingen: I ten śmiech Erniego...
   
 •  
   
  @Hass All.: No ;) Genialna jest!
   
 •  
   
   
 •  
   
  @Zuzanna von Jungingen: Tak jakoś mi się napisało, cóż złego jest w zwracaniu sie do ludzi nagłymi znikąd wziętymi wariacjami ich imion. xD
  Co do Pipa i Popa - dla mnie to oczywiste że są wspaniali, ja bardzo często lubię typ postaci "dwaj idioci" (to się dzieje zawsze wtedy kiedy w jakiś sposób nie mam do lubienia nikogo z typów "mroczny władca" ani "pojedynczy wariat").
  Co do obozu - może o tym nie wiesz ale powiedz mi słowa "morze", "ocean", "archeologia podwodna" a jeszcze lepiej "łączność radiowa", "statek" a zerzygam ci się ze szczęścia (inaczej nie potrafie tego ująć, serio zawsze mam na ten temat tak silny zaciesz że mam wrażenie że zaraz zemdleję i to raczej nie choroba morska tylko jakiś naprawdę groźny nadmiar emocji ;_; ).
  I może to jest własnie strona mnie której nigdy nie obczaiłaś, ale, ja taaak uwielbiam wszystko co łaczy się z morzem. ;(
   
 •  
   
  Oficjalne konto do niczego i do wszystkiego. Pinger jest po to aby pisać różne głupoty i komentować i obserwować twoje poczynania. Tadaaam! Masz rację - wszystko mi się szybko nudzi XD. Faktycznie - dla kogoś kto cie nie zna lub nie zna twego stanowiska w sprawie ciuchów to rzeczywiście można stwierdzić że masz je w dupie. Teraz trzy pytania. Dlaczego piszesz do mnie Zuś? Nie żeby mi się nie podobało bo całkiem fajne, ale nigdy się tak do mnie nie zwracałaś. Czyż nie uważasz że Pip i Pop są cudowni? Ja się nimi zacieszam. No i w końcu; Czy nie uważasz że ten obóz oceanowy z facebooka jest fajny?? :)
   
 •  
   
  Oh Zuś! Rozumiem że oficjalne konto do komentowania mnie, bo pisać ci się nie chce a nie mogłaś zostać na Catsurami bo wreszcie do ciebie dotarło że masz literówkę w adresie (a może nadal o tym nie wiesz?). Która kuzynka uważa cię za zakuopoholiczkę? Jak dla mnie jesteś jedynie osobą której W TEMPIE BŁYSKAWICZNYM nudzi się WSZYSTKO CO WIDZI przez co odczuwa nieustanną potrzebę ubogacania rzeczywistości nowościami. Czy dobrze ujełam? Ja za to mam tak ze odczuwam stały niedobór czasu na zacieszanie się wszystkim, co mi się podoba i z tego tez względu stary but/bluza/plecak nie nudzi mi się bo codziennie gdy go widzę stwierdzam że jest wspaniały i w ogóle najlepszy i aż szkoda mieć inny.
  Pacz, jaka ironia - kocham ciuchy, a mając te same przez długi okres czasu sprawiam wrażenie jakbym miała je w dupie. ;_;